זרי כלה בהתאמה אישית

זרי כלה בהתאמה אישית

במסגרת ההכנות לאירוע החתונה, זר כלה הוא אחד הפריטים החשובים שיש לדאוג להם. הזר מלווה את הכלה משלב ההתארגנות לאירוע, עובר בפגישה עם החתן, הצעידה לחופה ועד לזריקתו לאחת הרווקות שבקהל כקמע למזל. הוא תופס מקום חשוב בצילומים המקדימים לחתונה ובמהלך האירוע עצמו. 
זר הכלה יכול להיות לבן או צבעוני, מעוצב בסגנונות שונים, קלאסי או כפרי, והוא מהווה תוספת מרעננת לבגדי החתן ולשמלת הכלה. 
בבחירה בזר הכלה האולטימטיבי ראוי להביא בחשבון שיקולים שונים, המשפיעים על ההחלטה:

  • התכתבות עם הלוּק הכללי – מומלץ לבחור בזר כלה אשר יתאים לעיצוב השמלה וכן למראה של הכלה מבחינת איפור, שיער, תכשיטים ועוד. למראה קלאסי יתאים זר אלגנטי ומוקפד, אפשר מוורדים לבנים או אדומים. למראה טבעי וזורם יתאים זר כפרי ואביבי, מפרחי שדה למשל. אם שמלת הכלה מקושטת באבני חן, פאייטים וכד' רצוי להתאים לה זר פשוט, ולשמלה סולידית וחלקה יתאים זר מורכב וצבעוני יותר. 
  • הלימה לסגנון האירוע – אופי האירוע, מיקומו ושעת עריכת החתונה ישפיעו על סגנון הזר שייבחר. למשל, לאירוע ערב "מחויט" יתאים זר קלאסי, ואילו לאירוע צוהריים יוכל להתאים זר טבעי ופחות פורמלי.
  • התאמה למבנה הגוף של הכלה – גובהה של הכלה משפיע על מבנה וגובה הזר שייבחר. לכלות גבוהות מומלץ לבחור זר עגול קצר, בסגנון בוקה, בשעה שלכלות נמוכות קומה מומלץ לבחור זר ארוך ונופל אשר יעניק להן מראה גבוה יותר. 

 
אלה פרחים משמשים לשזירת זרי כלה?
הפרחים הנפוצים אשר משמשים בשזירת זר כלה הם ורדים לגווניהם, ולצידם שושן צחור וליזיאנטוס, בשילוב גיפסנית וירק. לזר פחות קלאסי וטבעי יותר יתאימו פרחי שדה ובר. עונת השנה תשפיע אף היא על גווני הזר כאשר בחורף אפשר לבחור בגווני סגול וארגמן, ובקיץ בגוונים בהירים יותר של ורוד או צהבהב. 
אנו בחיהל'ה פרחים מתמחים בשזירת זרי כלה לפי סגנונה העיצובי וטעמה האישי של כל כלה. 
אנו מזמינים אותך להגיע אלינו, ויחד נבחר את הזר המתאים ביותר עבורך. 

חיהל'ה פרחים – לרגעים בחיים שלא שוכחים
 

כתבות נוספות