פרחים לבתי חולים בחיפה

פרחים לבתי חולים בחיפה

פרחים הם מן המתנות הקסומות שאפשר להעניק לאחר. אנו נוהגים לשלוח אותם לחברינו ויקירינו לכבוד יום הולדת, מעבר דירה, קידום בעבודה או בשל סיבה משמחת אחרת. אולם ישנן תקופות בחיים שאינן סוגות בשושנים, עיתים שמזמנות מחלה או פגיעה המצריכות אשפוז בבית חולים. גם במקרים כאלה ואולי אף יותר מאשר ברגיל, חשוב להרעיף אהבה על החולה ולעודד את רוחו עם זר פרחים מרהיב המשפר את מצב הרוח ומעלה את המורל. 
בעיר חיפה ישנם כמה בתי חולים דוגמת רמב"ם, כרמל ובני ציון, בהם מתאשפז חלק ניכר מתושבי צפון הארץ. 
אם אתם מעוניינים לשלוח פרחים לבית חולים בחיפה ולהראות ליקירכם עד כמה הוא חשוב לכם, חיהל'ה פרחים היא הכתובת עבורכם. 

פרחים בבתי חולים בחיפה זה חיהל'ה פרחים 
החנות החיפאית הוותיקה תשמח להעניק לכם שירות ולשזור עבורכם זרי פרחים או סידורים ליקיריכם המאושפזים. אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר הידידותי שלנו ולבחור זר או סידור מתוך הקטלוג המגוון המלוּוה בתמונות, לפי סגנונכם האישי ותקציבכם. למה שבחרתם תוכלו להוסיף ממבחר המוצרים המשלימים שלנו, ואולי תחליטו לשלוח למאושפז זר מתוק ומפנק, שגם אותו אנו מציעים ללקוחותינו. 

פרחים ליולדת או לצוות רפואי
לעיתים משלוח פרחים לבית חולים נעשה מסיבות משמחות ומרגשות כמו הולדת תינוק חדש. נשמח לשלוח עבורכם זר פרחים, זר מתוק או עציץ יחד עם בלון ססגוני או בובת דובי למחלקה שבה מאושפזת האם בבית החולים, או לביתה, שיחכה לה עם שחרורה. 
במקרים אחרים אנשים מבקשים לשלוח פרחים כהוקרת תודה לצוות הרפואי על טיפול מסור שניתן בבית החולים. גם כאן נשזור עבורכם באהבה ובמקצועיות זר פרחים או סידור, נשלח עציץ ירוק או עציץ סחלב מרשים לרופא המטפל או לצוות המחלקה, לפי טעמכם ובקשתכם.

מערך השליחים שלנו
צוות השליחים של חיהל'ה פרחים מיומן ומנוסה במשלוחי פרחים לבתי חולים בחיפה. 
לאחר הכנת הזמנתכם נשגר אותה בהקדם עם מערך השליחים שלנו כך שהזר יגיע ליעדו במהירות, טרי ורענן.


חיהל'ה פרחים שוזרים באהבה – משלוחי פרחים לבתי חולים בחיפה והסביבה
 

כתבות נוספות